Forma-1 Zöldautó Babetta-blog Hírgarázs Tesztek Videók Veterán Motor Eladó autók-motorok Traffipax Autós videók

11
MÁR

Michelisz kilencedik, Wéber kiállt

[origo] Létrehozás dátuma: 2012. 03. 11., 14:52

A túraautó-világbajnokság idei első futamán Michelisz Norbert a két pontot szerzett, és a harmadik lett a nem gyári versenyzők között.

Folytatás
1
MÁR

Hibriddel is indul Le-Mans-ban az Audi

[origo] Létrehozás dátuma: 2012. 03. 01., 15:00

Először csaphat össze a dízel és a benzines hibrid hajtás az idei Le Mans-i 24 órás autóversenyen.  A Toyota az új TS-003 kódnevű benzines hibridjével készül a versenyre, míg az Audi most mutatta be a turbódízel R18-as hibrid változatát.

Folytatás
27
FEB

7:03-as kört repesztett a Dodge Viper a Nordschleifén

[origo] Létrehozás dátuma: 2012. 02. 27., 15:25

A Viper 640 lóerős, ACR-X nevű versenyváltozatának körideje kis híján lement hét perc alá a 20,6 kilométeres pályán.

Forrás: Dodge

Folytatás
13
FEB

Hóban a Nordschleifén

[origo] Létrehozás dátuma: 2012. 02. 13., 14:52

Bár úgy tűnik, a Nürburgring nagyobb gondokkal küzd, mint valaha, ez sem akadályozta meg a pálya vezetési oktatóinak főnökét, hogy elkészítsen egy vidám videót.

Forrás: Nürburgring

Folytatás
6
FEB

A Le Mans-i 24 órás legjobb pillanatai

[origo] Létrehozás dátuma: 2012. 02. 06., 15:12

Legendás versenyek, kultikus versenyautók, és fantasztikus csaták láthatók az idei Le Mans-i 24 órás autóverseny előzetesében.

Folytatás
27
DEC

A Lada 2012-ben visszatér az autósportba

[origo] Létrehozás dátuma: 2011. 12. 27., 10:41

Két futam erejéig visszatérne a Túraautó-világbajnokság küzdelmeibe a Lada. A csapat a magyar és a portugál futamon tenné magát próbára.

Folytatás
17
DEC

Michelisz: Túl sokszor akartunk okosak lenni

[origo] Létrehozás dátuma: 2011. 12. 17., 18:52

A biztató kezdet és a Hungaroringen elért dobogós helyezés után szomorú véget ért Michelisz Norbert számára a Túraautó-világbajnokság 2011-es szezonja.  A WTCC egyetlen magyar versenyzője szerint a legnagyobb hiba az volt, hogy erőn felül, görcsösen próbáltak teljesíteni. A jövő évi szezonnal kapcsolatban még sok a kérdőjel, a BMW maradhat, a magyar csapat eddigi főszponzora viszont kivonulhat a sorozatból, ami tovább nehezítheti a helyzetüket.

Folytatás
15
NOV

Halálos baleset egy argentin autóversenyen - videó

[origo] Létrehozás dátuma: 2011. 11. 15., 11:28

Balesetben életét vesztette Argentínában egy 22 éves pilóta egy túraautó-versenyen.

Forrás: Youtube

Folytatás
8
NOV

Lángoló autóval nyerte meg a versenyt

[origo] Létrehozás dátuma: 2011. 11. 08., 11:04

Valószínűleg a legtöbben félreálltak volna, ha megtudják, hogy kigyulladt a Lamborghiniük hátulja. A tasmán John White azonban nem adta föl, meg is nyerte a versenyt.

Folytatás
7
NOV

Hogyan okozzunk többmillió eurós kárt?

[origo] Létrehozás dátuma: 2011. 11. 07., 11:10

Hatalmas balesettel indította idei utolsó futamát az FIA GT1 világbajnokság. A versenyzők valószínűleg úgy gondolták, idén már úgysincs szükség az euromilliós értéket képviselő versenyautókra.