Tracy nyert a CART-nyitányon

A kanadai Paul Tracy az idei első versenyen pályafutása huszadik győzelmét aratta a CART-bajnokságban. A Player's csapat klasszisa az egyesült államokbeli szezonnyitón a mexikói Jourdaint (Rahal) és a brazil Junqueirát (Newman/Haas) megelőzve végzett az élen.

Tracy nemrég igazolt a Player's istállóhoz, a tavalyi éve nem sikeredett valami fényesre, tizenegyedik lett (az élen ugye az azóta F1-es, brazil Cristiano Da Matta végzett).

CART-topik!!http://forum.origo.hu/forum/forum?act=show&fid=30220Da Matta 2003/sport/f-1/20030211christiano.htmlFittipaldi csapattulajdonos lett/sport/automotor/20030211emerson.html

St. Petersburgben, a 2003-as szezon nyitó versenyén Tracy eleinte az élről induló, újonc Bourdais nyomában loholt az 1,8 mérföldes pályán, hogy aztán a 34. körtől végig vezetve győzzön, simán.

Tracynek ez már a huszadik futamgyőzelme volt, amivel 16. helyen áll mindent és mindenkit összvetve, az ezüstös pozícióban beérő Jourdain Jr. karrier-legjobbját produkálta. Junquiera tavaly összetett második volt, négy újonc zárt az első tízben.