[origo] címlap

hírek

levelezés

internet előfizetés

vásárlás

Keresés





Építészettől tárgykultúráig minden, ami szemnek ingere!







Jelenjen meg
ön is termékével!
Képdepó


Az új Suzuki Swift

Gyorskereső






Autó > Bemutató


Új autók







Használt autók







Hírlevél

E-mail:






Luxusterepjáró a Suzukitól
2005. január 13., csütörtök, 14:43|Utolsó módosítás: 2005. január 13., csütörtök, 15:39
A cikk betűmérete: kisebb nagyobb

Concept-X néven egy egészen egyedülálló formájú és technikai megoldásokat felvonultató szabadidőautót mutatott be a Suzuki amerikai részlege.


Nagyobb kép
Ajánlat
Egy szelet Amerika: Detroit Motor Show 2005
Ismét acélhiány lassítja a Suzuki termelését
Főzzük a lekvárt - Suzuki Alto 1.1 GLX

A márka kínálatában korábban nem szerepelt hasonló kategóriájú jármű, így érthetően nagy érdeklődéssel fogadták Detroitban a Concept-X-et, amely - némi módosítássokkal ugyan - jövőre már a szalonokban csilloghat. A hobbiterepjárónak titulált járgánnyal a Suzuki gyakorlatilag felvonultatja az összes technikai újítását. Ilyen például a Concept-X orrába épített, vadiúj 3,6 literes V6-os motor, vagy a szintén friss fejlesztésű 4GO névre keresztelt összkerékmeghajtási rendszer.

Az autó külseje meglehetősen futurisztikusan fest a széthúzott és ledekkel teletömött lámpákkal, valamint az ék alakú orrésszel, amin nincs légbeömlő nyílás. A terepjárós jelleget krómszínű küszöbökkel és első-hátsó díszítőelemekkel próbálták kidomborítani, amit 20 colos alufelnikkel fejeltek meg.

A beltér hangulata ugyancsak űrhajósra sikeredett; a székek olyan benyomást keltenek, mintha éppen Han Solo alól rántották volna ki őket, de a műszerfal is elmehetne akármelyik sc-fi kellékének. Az utasok kényelméről egyébként műholdas tévékészülék és DVD lejátszó gondoskodik egy esetleges csillagközi túrázás során.

[origo]



Küldje tovább ismerősének!

Írjon nekünk! Médiaajánlat Impresszum Adatvédelem!

Iratkozzon fel RSS-hírcsatornáinkra!

Az [origo] kiadója az Origo Zrt. © Minden jog fenntartva

[origo] legfrissebb


Döglött patkányban árulja a füvet a járőr

A romák kirekesztését bírálja az amerikai külügy

Május 31-ig kell bevallani az élelmiszerlánc-felügyeleti díjat

Menesztették a pénzmosás gyanújába keveredett vatikáni bankvezért

Kiesett a heverőből a holttest

Használt autók



Fórum


Vezetünk - de hogyan is?

Benzin vagy Dízel?

OLDTIMEREK

Milyen autó a Suzuki Swift?

Kinek milyen gepkocsi tipus tetszik a legjobban ?


TIPP


autóriasztók


Forma-1


autók


LINKCENTRUM


szex


férfiaknak


nőknek


HETI TOPLISTA


Shakira


Angelina Jolie


Görög Zita


Most keresik a többiek!