Szavazzon az év emberére!

Szavazatával ön döntheti el, ki volt az év embere 2001-ben! Huszonöt jelöltünk közül karácsonyra öten kerülnek a döntőbe, szilveszterre pedig kiderül, ki állhat a dobogó első fokára.

Az év embere címre öt-öt jelöltet állítottunk a közélet, a gazdaság, a sport, a szórakozás és kultúra, illetve a tudomány területéről. Kedves olvasóink mind az öt területen szavazhatnak. Voksaikat december 22-ig adhatják le az [origo] egyes csatornáiban.

Az egyes kategóriák győztesei ekkor már gazdagabbak lehetnek egy címmel - mint az év közéleti szereplője, az év sportolója stb. Csakhogy karácsony után a győztesek egymással is megküzdenek, és szintén az önök szavazatai alapján közülük kerül majd ki az év embere.

Ismerkedjenek meg jelöltjeinkkel!

Szavazni az egyes oldalak jobb szélén lévő dobozban lehet, itt éppen az év üzletemberére. Az alábbi linkekre kattintva minden kategóriában megtalálják a szavazást, ugyanezen a helyen.