Így búcsúzik erre az évre az Offline Sport Games

osg
Telt házzal futott hétvégén a 16. Offline Sport Games, volt hiphop és több számban is bajnokot avattak.

Több mit tíz országból körülbelül száz sportoló érkezett a hétvégén a 16. Offline Sport Gamesre, azaz extrémsport fesztiválra. A rendezvény telt házzal futott,

több tízezren követték a BMX-esek, a deszkások vagy a görkorcsolyások versenyeit,

és a különböző hiphopos csapatok mint a Hősök vagy a Akkezdet Phiai koncertjeit.

Egy hatalmas Superman Forrás: Rácz Tomi

Ahogy a szervezők írják,

a gördeszkások között kisebb meglepetésre egy 16 éves francia fiú, Robin Bolian nyert

hibátlan teljesítménnyel, a BMX-esek között az angol Alex Coleborn lett a legjobb, az inline korcsolya bajnoka pedig Joe Atkinson lett. Ezeken kívül fresstyle motocross és street workout bemutatókat is tartottak.

Meglesz a trükk Forrás: Rácz Tomi

"A korábbi napok kedvezőtlen időjárása keményen próbára tette a csapatot, hogy kapunyitásra versenyzésre alkalmas legyen a terep, de végül a sportolóktól is azt a visszajelzést kaptuk, hogy szuperek voltak a pályák" - közölte Sárvári Zoltán, az OSG főszervezője.