A keletiek vasárnapja<br/>

A sztárhiányban szenvedő Houston Rockets meglepetésre megverte a ligaelső Los Angeles Lakerst, a New York Knicks pedig gólzáporos meccsen kerekedett felül a Sacramento Kingsen.

Fotó: Reuters

Az újak győzelme: Francis Mobley nyakában

Cato keseríti O'Neal és Bryant életét

Houston Rockets - Los Angeles Lakers 89-83
Compaq Center, 16 285 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Francis 17, Olajuwon 10, Mobley 4, illetve S. O'Neal 27, S. O'Neal 19, K. Bryant 5

New York Knicks - Sacramento Kings 120-111
Madison Square Garden, 19 763 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Sprewell 32, Ewing 12, Houston, Ward 6-6, illetve Webber 26, Webber, Divac 6-6, Jas. Williams 12

Š Copyright Reuters Limited. Š Hungarian translation Origo. Minden jog fenntartva.
A jelen képernyő Reuters-tartalmának a Reuters írásbeli engedélye nélkül történő közzététele vagy terjesztése kifejezetten tilos.

Ajánló:

Két veresége után újra nyert a Lakers, olyan meccsen, ahol a Milwaukee volt, hogy közel 15 percen át nem dobott pontot. Dikembe Mutombo 24 lepattanót szerzett az Atlantának a New York Knicks elleni hosszabbításos győzelemben.