Magyar éremeső a téli speciális olimpián

Folytatták remek szereplésüket a magyarok a naganói téli speciális olimpián: a negyedik napon három arany-, öt ezüst- és két bronzérmet szereztek.

Óriás-műlesiklásban Tóth Szilvia ismét felállhatott a dobogó legfelső fokára, Csonka Julianna pedig második lett. A gyorskorcsolyázóknál 500 m-en Burján Nikoletta győzött Lakatos Alexandra előtt. A II. divízióban szintén 500 m-en Fodor Tímea ezüstérmes lett.

A férfiaknál ezen a távon szintén magyar siker született: Dézsi Dániel diadalmaskodott, Varga Imre az ötödik helyen végzett. A hófutóknál 100 m-en a korábban 200-on első Bölcsföldi Alexandra bronzérmet szerzett, Vékási Imre másodikként ért célba. A 25 m-es távon Márton László ezüst-, Szabó Anikó bronzérmes lett.

A padlóhoki-válogatott továbbra is veretlenül áll az élen: a csehek ellen 1-0-ra, Mexikó ellen pedig 3-0-ra nyert a csapat.