Sidi Péter a 28. helyen végzett a nagyöbű sportpuska fekvő számban a müncheni olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság pénteki versenynapján.

A korábban a kisöbű sportpuska 3x40 lövéses összetett számában aranyérmes, fekvőben negyedik helyezett, légpuskával pedig második és ezzel olimpiai kvótás komáromi lövőnek a magyar csapattól származó információ szerint technikai gondja akadt: a 15. lövés után rövid időre ki kellett állnia, mert eltört a fegyverében az egyik alkatrész, emiatt lötyögött az irányzéka, s már addig több pontatlan célzása volt. Végül a 60 lövést 592 körrel teljesítette a 300 méteres versenyben.

A nap során korábban a futócéllövők 40 lövéses vegyes számában Boros László 27. lett 370 körrel, Joó Éva a 42. helyen végzett a kisöbű sportpuska 3x20 lövéses összetett számában 573 körrel, míg a gyorstüzelő pisztolyosok versenyében Takács Tibor 556 körrel az 57. pozícióban zárt.