Társoldalunk:

Sorjáznak a rangadók a sportműsorban

2013.12.01. 09:23

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

M1
14.55: Lovassport, OTP Bank Lovas Világkupa, Budapest
16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK - Győri ETO FC

Sport 1
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord - PSV
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia - Osasuna
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao - Barcelona

Sport 2
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás - Videoton
22.15: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs - Denver Broncos

Sportklub
12.15: Labdarúgás, Serie A, Catania - Milan
14.25: Labdarúgás, Serie A, Atalanta - Roma
17.00: Kosárlabda, női NB I, PINKK - Sopron
18.45: Labdarúgás, Serie A, Juventus - Udinese
20.30: Labdarúgás, francia Bajnokság, Paris Saint-Germain - Olympique Lyon

Eurosport
10.15: Sífutás, Világkupa, Kuusamo, női, 10 km, szabadstílusú
11.00: Sílövészet, Világkupa, Östersund, női, üldözéses
12.15: Sífutás, Világkupa, Kuusamo, férfi, 15 km, klasszikus
13.15: Sílövészet, Világkupa, Östersund, férfi, üldözéses
14.15: Északi összetett, Világkupa, Kuusamo, férfi, 10 km
15.15: Sznúker, York, Egyesült Királyság, 2. nap
17.30: Alpesi sí, Világkupa, Beaver Creek, női óriás-műlesiklás, 1. futam
19.00: Alpesi sí, Világkupa, Lake Louise, férfi, szuper-óriásműlesiklás
20.15: Alpesi sí, Világkupa, Beaver Creek, női óriás-műlesiklás, 2. futam

Eurosport 2
10.00: Szánkó, Világkupa, Németország, nők, 1. futam
11.15: Szánkó, Világkupa, Németország, nők, 2. futam
13.15: Szánkó, Világkupa Németország, csapat váltó
14.15: Labdarúgás, Bundesliga 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover 96 - Eintracht Frankfurt
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach - Freiburg
20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York, 2. nap

Digisport 1
12.45: Labdarúgás, Premier League, Tottenham - Manchester United
15.00: Labdarúgás, Premier League, Hull City - Liverpool
17.05: Labdarúgás, Premier League, Chelsea - Southampton
19.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro - Bahia

Digisport 2
14.25: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kiel - Wisla Plock
17.05: Labdarúgás, Premier League, Manchester City - Swansea City
19.10: Kézilabda, férfi EHF-kupa, Csurgó - Besiktas