Reggeltől estig magyarok a képernyőn

2016.01.16. 09:49

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban: reggeltől estig pörögnek az események, a pólós lányok Portugália ellen szállnak medencébe az Eb-n, a férfi kéziseink Montenegró ellen játszanak- Láthatjuk a Fradit a BL-ben a Larvik ellen, olasz és angol focit minden mennyiségben, este pedig az NFL rájátszásával zárul a nap. 

január 16., szombat:
 
M4 Sport
10.55: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, nők, Portugália-Magyarország

Lányaink Portugália ellen szállnak vízbe az Eb-n

Forrás: MTI/Vajda János


15.42: Kézilabda, női EHF Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Siófok-Dunaújváros
17.55: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Magyarország-Montenegró
20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, nyolcaddöntő

Sport 1
15.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, 1. forduló, FTC-Rail Cargo Hungaria - Larvik
18.15: Kézilabda, női KEK, nyolcaddöntő, visszavágó, Érd-Dalfsen
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Dánia-Oroszország

Sport 2
 9.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney, döntő
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Jumilla-Ribera de Navarra
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Málaga
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Levante
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New England Patriots-Kansas City Chiefs

Sport M
13.00: Lóverseny, futam

Eurosport 1
 9.00: Szánkó, világkupa, Németország, 1. futam
10.30: Szánkó, világkupa, Németország, 2. futam
11.30: Sílövészet, világkupa, Németország, női tömegrajtos verseny
12.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi lesiklás
14.00 és 17.00: Síugrás, sírepülő-vb, Tauplitz
15.45: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi tömegrajtos verseny
20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
10.45: Sífutás, világkupa, Planica, férfi és női sprint
14.45: Szánkó, világkupa, Németország, 2. futam
15.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Sunderland
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Leicester
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sassuolo

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-PSG
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lille

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Frosinone