Felsorolni is nehéz, mennyi jó meccs vár ma ránk

2016.01.17. 09:14

Szurkolhatunk a pólóválogatottnak a grúzok elleni Eb-nyolcaddöntőn, a győri kézis lányoknak a Sävehof elleni BL-meccsen, és megnézhetjük, mire megy egymással a Liverpool és a MU, a Milan és a Fiorentina, a Stoke és az Arsenal, valamint kiderül, bemutatkozik-e a Seria A-ban a palermói Balogh Norbert,

M4 Sport
17.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, nyolcaddöntő, Magyarország - Grúzia
20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, nyolcaddöntő, Oroszország - Németország

Sport 1
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia - Rayo Vallecano
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, 1. forduló, Sävehof - Győri Audi ETO KC
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas - Atlético Madrid
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona - Athletic Bilbao

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid - Sporting Gijón
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Carolina Panthers - Seattle Seahawks
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Denver Broncos - Pittsburgh Steelers

Sport M
13.00: Lóverseny, futam

Eurosport 1
 8.45: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női óriás-műlesiklás, 1. futam
10.30: Sílövészet, világkupa, Németország, női váltó
12.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női óriás-műlesiklás, 2. futam
14.00: Síugrás, sírepülő-vb, Tauplitz
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
10.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás, 1. futam
11.30: Sífutás, világkupa, Planica
13.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás, 2. futam
14.30: Szánkó, világkupa, Németország, sprint
15.30: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa - Palermo
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool - Manchester United
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City - Arsenal
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan - Fiorentina

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese - Juventus
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen - Olympique Marseille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etiénne - Olympique Lyon

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient - AS Monaco
18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren - Standard Liége

Most
Top 12 óra