Rengeteg sportot nézhet ma a tévében

2016.02.06. 09:16

Masszív a mai sportkínálat, minden topligából legalább 2-3 meccs, sok kézilabda, jégkorong, téli sportok és tenisz is képernyőre kerül ma. Jó szórakozást!

Február 6., szombat:

M4 Sport
13.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda
15.57: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű SE-Falco KC Szombathely
18.25: Futsal, Európa-bajnokság, Ukrajna-Spanyolország

Sport 1
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don - Thüringer HC
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győri Audi ETO-CSM Bucuresti
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar
19.00: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-Washington Capitals

Sport M
13.45, 15.30 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
9.45: Északi összetett, világkupa, Oslo
11.00: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női lesiklás
13.00: Sífutás, világkupa, Oslo, férfi 50 km tömegrajtos verseny
15.15: Északi összetett, világkupa, Oslo
16.00: Síugrás, világkupa, Oslo
17.45: Sílövészet, világkupa, Kanada, férfi tömegrajtos verseny
19.05: Sílövészet, világkupa, Kanada, női tömegrajtos verseny
20.15: Atlétika, fedettpályás verseny, Karlsruhe
21.30: Sznúker, Német Masters, Berlin

Eurosport 2
8.00 és 9.15: Szánkó, világkupa, Oroszország, kettes
10.30: Kerékpár, Tour of Dubaj, 4. szakasz
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Portugália-Szerbia

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leicester City
16.10: Kézilabda, SEHA Liga, MVM Veszprém-Maks Strumica
18.10: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, UVSE-Centrál - Szpartak Volgograd
19.55: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, Hungerit-Szentes - Crvena Zvezda

Digisport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Sunderland
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-West Ham United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Lazio

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Nice
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Olympique Lyon
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Fiorentina
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Reims

Most
Top 12 óra