Képernyőn a Fradi és a Veszprém a kézi BL-ben

2016.02.13. 08:19

Bőséges a kínálat a téli sportoktól az angol fociig. Drukkolhatunk a Ferencvárosnak és a Veszprémnek a Bajnokok Ligájában, este pedig Juventus-Napoli olasz csúcsrangadó. A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban. 

február 13., szombat:
 
M4 Sport
14.00: Vízilabda, női ob, UVSE-BVSC
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Békéscsaba 1912 Előre-Ferencváros
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Videoton FC
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, döntő

Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Buffalo Sabres-Montreal Canadiens
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Rosztov-Don
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Besiktas - MVM-Veszprém
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Espanyol

Nagy Lászlóék a Besiktas ellen lépnek pályára

Forrás: MTI/Kovács Anikó



Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, elődöntő
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Athletic Bilbao
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Málaga

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
 1.45: Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
 4.45: Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
10.15: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás
13.00: Sífutás, világkupa, Falun, férfi 10 km, klasszikus verseny
14.15: Síugrás, női világkupa, Ljuubno
16.45: Síugrás, férfi világkupa, Vikersund
20.15: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi váltó

Eurosport 2
9.00: Szánkó, világkupa, Németország, kettes, 1. futam
10.15: Szánkó, világkupa, Németország, kettes, 2. futam
11.15: Sífutás, világkupa, Falun, női 5 km, klasszikus verseny
12.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Idre
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hannover 96
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Köln-Eintracht Frankfurt
20.45: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, döntő

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester United
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-WBA
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Frosinone
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lille
19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Waregem

Digisport 3
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, elődöntők

Most
Top 12 óra