Dárdaiék a ManUniteddel és a Szegeddel harcolnak a tévében

2016.03.06. 09:06

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

M4 Sport
12.00: Tenisz, Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport, 1. forduló, Budapest, Magyarország – Izrael, Városligeti Műjégpálya
18.00: Labdarúgás, NB II, ZTE FC – Mezőkövesd Zsóry FC

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis – Granada
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Willem II – Ajax
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce – MOL-Pick Szeged
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia – Atlético Madrid
23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar – FC Barcelona
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón – Athletic Bilbao

Eurosport 1
9.15: Alpesi sí, Világkupa, férfi műlesiklás, Kranjska Gora, 1. futam
10.30: Alpesi sí, Világkupa, női műlesiklás, Jasna, 1. futam
12.15: Alpesi sí, Világkupa, férfi műlesiklás, Kranjska Gora, 2. futam
13.30: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, férfi üldözéses
14.45: Északi összetett, Világkupa, Németország
16.00: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, női üldözéses
19.30: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls- – Toronto FC
22.45: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers – Columbus Crew

Eurosport 2
9.00: Motokrossz, világbajnokság, Thaiföld
11.00: Hódeszka, Világkupa, Svájc
13.30: Alpesi sí, Világkupa, női műlesiklás, Jasna, 2. futam
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz – Darmstadt
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg – Hertha
19.45: Labdarúgás, MLS, Chicago – New York City FC

DIGI Sport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino – Lazio
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace – Liverpool
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich – Manchester United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale – Palermo

DIGI Sport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta – Juventus
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes – Nantes
20.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate – Boca Juniors
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Rosario Central – Banfield

DIGI Sport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo – AC Milan
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon – Guingamp

Most
Top 12 óra