Képernyőn a női kézisek Eb-selejtezője

2016.03.13. 08:25

A női kézilabda Eb-selejtező mellett focidömping lesz ma, minden bajnokságban fontos meccseket játszanak. Sok téli sport, tenisz és technikai sportok is képernyőre kerülnek. Jó szórakozást. 

Március 13., vasárnap:

M4 Sport
14.00: Labdarúgás, NB II, Siófok-Kisvárda
18.30: Kézilabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Lengyelország

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valencia
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Villarreal
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Betis
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Real Madrid

Sport 2
14.30: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Arsenal-Watford
17.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Manchester United-West Ham
20.00: Futsal, Spanyol Kupa, döntő

Sport M
12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45: Alpesi sí, vk, Lenzerheide, női kombináció
11.15: Alpesi sí, vk, Kvitfjell, férfi szuper-óriásműlesiklás
12.30 és 15.45: Sílövészet, vb, Oslo
13.45: Síugrás, vk, Neustadt
20.00: Sznúker, World Grand Prix, Wales, döntő

Eurosport 2
8.15: Superbike-vb, Supersport, Thaiföld
10.00: Superbike-vb, Thaiföld
13.00: Alpesi sí, vk, Lenzerheide, női kombináció
14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, országúti verseny, 7. szakasz
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Hamburg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Mainz
22.00: Labdarúgás, MLS, New York-Toronto

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AC Milan
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-AS Roma
17.45: Autósport, IndyCar, St. Petersbourg
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Napoli
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Verona
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-PSG
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Leuven-Club Brugge
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Olympique Lyon
22.55: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells