Április 24., vasárnap
M4 Sport
14.15: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 1. futam
15.15: Labdarúgás, NB II, Kisvárda-Mezőkövesd
17.15: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 2. futam
18.27: Vízilabda, női ob I, elődöntő, 2. mérkőzés, Dunaújváros-BVSC
Sport 1
12.30: Tenisz, ATP-torna, Bukarest
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Betis
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Sociedad
Sport 2
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Aspil Vidal Ribera Navarra-Magna Gurpea
17.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Crystal Palace-Watford
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, THW Kiel-Barcelona
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Houston Rockets-Golden State Warriors
Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam
Eurosport
10.00: London Marathon
14.00: Kerékpár, Liége-Bastogne-Liége
17.00: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 2. futam
20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
Eurosport 2
12.00: Kerékpár, Török körverseny
14.00: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 1. futam
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hoffenheim
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Mainz
20.30: Futsal, UEFA Futsal Cup, döntő, Spanyolország
Digisport 1
11.10: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Mogyoród, 3. futam
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Palermo
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Arsenal
17.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Swansea City
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Juventus
23.40: Labdarúgás, argentin bajnokság, Racing Club-Independiente
Digisport 2
10.55, 12.15 és 13.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Lazio
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lorient
21.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-River Plate
Digisport 3
13.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
16.10: Rögbi, Bajnokok Kupája, elődöntő, Leicester-Racing 92
21.40: Autósport, IndyCar, Barber Motorsports Park