Társoldalunk:

A BL-kiesés után újabb nehéz meccs vár Messiékre

2018.04.14. 08:05

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban április 14-én, szombaton:

M4 Sport
7.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
12.45: Kézilabda, Magyar Kupa, elődöntő, Szeged-Csurgó
15.00: Kézilabda, Magyar Kupa, elődöntő, Veszprém-Balatonfüred
16.45: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd
19.15: Labdarúgás, NB I, DVSC-Ferencváros

Sport 1
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Rosztov-Don - FTC-Rail Cargo Hungaria
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Vardar Szkopje-Midtjylland
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Győri Audi ETO-Buducnost
21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

Messi csalódottan ballag le a pályárólForrás: AFP/Lluis Gene

Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Villarreal
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Celta Vigo
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Bilbao-Deportivo

Eurosport 1
10.15 és 13.00: Motorsport, supersport-vb, Aragónia, időmérő és első futam
12.00 és 16.00: Forma-E, Róma, selejtező és futam
19.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Montreal Impact
21.45: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Los Angeles Galaxy

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Mönchengladbach
21.15: Kerékpár, hatnapos verseny, Spanyolország

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Udinese
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Torino
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Amiens
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-St. Étienne

Digisport 3
15.05: Autósport, Euroformula Open, Estoril, 1. futam
17.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota

Spíler1 TV
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Chelsea
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Everton
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Bournemouth
20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester City