Továbbra is százszázalékos Fradi<br/>

Továbbra is százszázalékos a Herz-FTC női kézilabda csapata, miután pénteken 24-22-re legyőzte a tabella második helyén álló Győri Graboplast ETO-t a Népligetben.

Herz-FTC - Győri Graboplast ETO KC 24-22 (13-11)
Népliget, 1300 néző, V: Herczeg, Südi
Herz-FTC: Sugár - Tóth 3, Pádár 3, Pásztor 3, Kökény 2, Siti 3, Lőwy
cserék: Brigovácz 5/2, Deli 1/1, Kirsner 4
Győri Graboplast ETO: Hoffmann - Kovács A. 3, Nagy 4, Pigniczki 3, Kulcsár A. 6/3, Köbli 4, Horváth 2
cserék: Pálinger (kapus), Kindl, Kereki
hétméteresek: 4/3, illetve 3/3
kiállítások: 6, illetve 6 perc

A Győr az 5. percre 3-1-re elhúzott, de Kökény két jó megmozdulása után egyenlítettek a hazaiak. Az FTC csak a 14. percben vezetett először (5-4), amikor Pádár volt eredményes. Rengeteg volt a technikai hiba, az eladott labda, a kapkodás, ezért a játék színvonala olykor méltatlan volt a rangadóhoz. Egészen az első félidő hajrájáig fej-fej mellett haladtak a csapatok, a szünet előtt azonban kisebb előnyhöz jutott a fővárosi gárda.

A második játékrészben is pontatlanok voltak a csapatok, a tét idegessé tette a játékosokat. A 38. percben 15-15 lett, sőt, Horváth révén már a Győr vezetett. Később ismét a győri jobbszélső vétette észre magát: kiállították. Az emberelőnyben 20-18-ra elhúzott az FTC. A vendégek nem törtek össze, és az utolsó tíz perc 20-20-ról kezdődött. Ezután kettős előnybe került a hazai zöld-fehér gárda, de Köbli még így is egyenlíteni tudott! Az utolsó percben Sugár többször is bravúrral védett, míg Kirsner betalált, így a Herz-FTC továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezeti a táblázatot.