Dunaferr-vereség a Bajnokok Ligájában<br/>

A Dunaferr SE nőikézilabda-csapata 27-24-re kikapott a Bajnokok Ligája 3. fordulójában a horvát Podravka Koprivnica otthonában, pénteken.

D csoport, 3. forduló:
Podravka Koprivnica (horvát) - Dunaferr SE 27-24 (11-12)

a magyarok góldobói: Radulovics, Balogh 7-7, Farkas Á. 3, Pálffy, Nagy, Megyebíróné 2-2, Zsemberyné 1

Az első félidőben fej-fej mellett haladt a rengeteget hibázó két csapat. Csak a magyar együttes jobb oldala, az átlövő Radulovics és a szélső Balogh játszott viszonylag hatékonyan, előbbi 5-ször, utóbbi pedig 4-szer volt eredményes 30 perc alatt. A mérkőzés a 2. játékrész közepén dőlt el. 17-17 után a magyar bajnok a 40. perctől az 51.-ig nem dobott gólt, eközben a kaproncaiak hat góllal elhúztak.

Zsiga Gyula, a Dunaferr SE vezetőedzője:

- Nem értem, miért voltunk idegesek az egész találkozó alatt. Döntő jelentőségű volt, hogy 11 percig nem dobtunk gólt. Most már a továbbjutásért kell küzdenünk.