Euroliga-eredmények<br/>

A kosárlabda Euroligában a férfiaknál a nyolcad-, a nőknél a negyeddöntők első mérkőzéseit játszották. Az utóbbi meccseken a MiZo-Pécs és a GYSEV-Ringa ellen a Brno szerzett előnyt.

A magyar csapatok mérkőzései:

Bourges (francia) - MiZo-Pécsi VSK 53-60 (23-41)
Bourges, 3500 néző
legjobb dobók: Sauret 21, Congreaves 10, Moussard 8, illetve Vilutyte 13, Keller 10, Újvári 9, Csák 9

BK Gambrinus Brno (cseh) - GYSEV-Ringa 81-66 (45-37)
Brno, 1500 néző
legjobb dobók: Bogojevic 19, Vecserova 14, Vodickova 13, illetve Mandic 23, Vilipic 14

nők, negyeddöntő, első mérkőzés:
Dinamo Moszkva (orosz) - Como (olasz) 74-64
Ruzomberok (szlovák) - Valenciennes (francia) 72-65

A második találkozókat csütörtökön rendezik, az esetleges harmadik mérkőzésre március 9-én kerül sor. A két győzelemig tartó párharc győztesei kerülnek a négyes döntőbe (április 4-6., Rózsahegy).

Maccabi Tel-Aviv (izraeli) - PAOK Szaloniki (görög) 77-62

A második mérkőzéseket csütörtökön és pénteken, a harmadik összecsapást március 9-én rendezik. A négyes döntőre április 18. és 20. között Szalonikiben kerül sor.