A vízilabda-bajnokság rájátszásos döntőjének második mérkőzésén az FTC óriási küzdelemben, végig vezetve nyert a BVSC ellen.

férfi bajnoki döntő, 2. mérkőzés:
FTC-Thomas Jeans - BVSC-Brendon 6-5 (2-1, 1-1, 2-0, 1-3)

Népliget, vezette: Juhász, Császár
góldobók: Székely 2, Balogh, Hesz, Haufe, Kiss 1-1, illetve Dala 2, Dávid, Märcz, Ibolya 1-1

A ferencvárosiak két emberelőnyből szerzett góllal hamar elhúztak ellenfelüktől. A BVSC nagyon rosszul használta ki a létszámfölényes helyzeteket (9 előnyből 2 gól) és a szerencsével is hadilábon állt: a Szőnyi útiak összesen nyolc kapufát lőttek.

A találkozó legszebb mozzanata Kiss Csabáé volt: a ferencvárosiak válogatott játékosa a harmadik negyed végén a dudaszó pillanatában a félpályáról emelt Szécsi kapujába. A vendégek egy perccel a vége előtt Dala góljával egyenlítettek. Székely Bulcsú gyors megúszás után nyolc másodperccel a vége előtt állította be a végeredményt.

A három győzelemig tartó párharc állása: 1-1, a bajnoki döntő 3. mérkőzését hétfőn 18.05 órakor a Szőnyi úti BVSC-uszodában játssza a két csapat.