A magyar férfi kézilabda-válogatott felkészülési mérkőzésen másodszor is legyőzte Svájcot: a szombati 8 gólos győzelem után, vasárnap Tökölön 13-at vert alpesiekre.

Jó kezdés, 3-0 után két büntetőt is hibázott a magyar csapat, sőt, kettős emberelőnyben sem talált be. Ez felhozta az ellenfelet, amely fordítani tudott (6-7). Fazekas védései és Kotormán találatai átlendítették a holtponton a házigazdát, és a félidőig újra megnyugtató lett a magyar előny (13-9).

A második játékrészben percről-percre érvényesült a magyarok tudásbeli fölénye. Hajdu János szövetségi kapitány egyre több fiatal játékosának adott bizonyítási lehetőséget, akik valamennyien megfeleltek az elvárásoknak.

Magyarország - Svájc 28-19 (13-9)
A magyarok góldobói:
Doros 6, Kotormán, Buday 5-5, Bajusz, Tóth J. 3-3, Berta, Pásztor 2-2, Iváncsik, Bécsi 1-1
Svájc legjobb dobói: Gautschi, Läber 4-4