A férfikézilabda NB I csütörtöki rangadóján a Fotex KC Veszprém hatgólos, magabiztos győzelmet aratott a Pick-Szeged együttese felett.

Fotex KCV - Pick Szeged 22-16 (12-8)
Várpalota, 1000 néző
gól: Saracevic 7/1, Pásztor 5, Perez 5, Csoknyai 2, Oszlánczi 2, Tóth J. 1, illetve Buday 6/3, Bajusz 3/2, Bécsi 2, Berta 2/1, Németh 2, Eklemovic 1 kiállítás: 22, illetve 14 perc plusz végleges kizárás (Bajusz)
hétméteres: 2/1, illetve 11/6

A szegediek jól, a veszprémiek kiválóan védekeztek az első negyedórában, ezért nem volt meglepő, hogy 15 perc alatt csak nyolc gól született (6-2). A Fotex kapujában Szatmári és Fazekas is bravúrokat mutatott be, a Szeged csak a 23. (!) percben dobta első akciógólját.

A második játékrészben a Szeged mindent megpróbált, de a Veszprém továbbra is magas szinten szűrte meg a vendégek próbálkozásait.

A férfiasan kemény, de sportszerű rangadón a játékvezetők nyújtották a leggyengébb teljesítményt: a két csapat részére összesen kiosztott 36 perc kiállítás túlzott.