Már-már megalázó, tizenhatgólos győzelmet aratott a Veszprém férfikézilabda-csapata a francia Chambéry ellen a Bajnokok Ligája csoportmérkőzéseinek 2. fordulójában.

D-csoport, 2. forduló:
Veszprém - Chambéry (francia) 29-13 (13-5)
Veszprém, 2500 néző
vezette: Forbord, Jörstad (norvég)
gól: Dzomba 7, Saracevic 6, Pásztor, Diaz, Perez, Jovic 3-3, Zsigmond 2, Iváncsik, Éles 1-1, illetve Busselier, Moszkalenko, Narcisse, Delric, Molliex 2-2, B. Gille, G. Gille, Munier 1-1
hétméteres: 2/2, illetve 7/2
kiállítás: 8, illetve 8 perc
piros lap: G. Gille (54.)

A Veszprém sokkal jobban kezdett, a világbajnokokat felsorakoztató vendégek nem találták a hazai védekezés és a remekül védő Sterbik Árpád ellenszerét. A franciák csak a 20. percben lőtték második góljukat (8-2), de a magyarok a szünetig tovább növelték előnyüket.

Fordulás után folytatódott a gála: a 48. percben már 23-8 volt az állás. A teljesen szétesett Chambéry játékosainak semmi sem sikerült, még hétméteresekből sem tudtak betalálni. Az utolsó hazai találatot büntetőből a súlyos sérüléséből visszatért Éles József szerezte.

Győzelmével a Veszprém visszavette a vezetést a D-csoportban.