Az Euroligában nyújtott remek teljesítménnyel nem, csak sima győzelemmel szolgált a GSYEV nőikosárlabda-csapata a Szekszárd ellen. Zalaegerszegen győzött a MÁV, BEAC-ot vert a BSE. A férfiaknál kizárólag vendégsiker született: Dombóváron a Szolnok, Zalaegerszegen a Paks, Nyíregyházán a Kaposvár volt jobb.

GYSEV-Ringa - Atomerőmű KSC Szekszárd 98-62 (25-17, 21-19, 28-11, 24-15)
Sopron, 1500 néző
vezette: Kovács Z, Cziffra Cs.
GYSEV: BEVILAQUA 9/3, ZIRKOVÁ 14/6, BALOGH 26/12, Seres 8, VILIPIC 20. Csere: Török 6/3, EÖRDÖGH 12, Dénes 3/3, Varga, Horváth.
Szekszárd: Völgyesi 8/3, Szemerédi, Szélesy 7/3, Kajdacsi, VUKOVIC 22. Csere: Nyírő 7, LÓDI 12.
Az eredmény alakulása: 6. p.: 17-7, 8. p.: 17-13, 13. p.: 27-25, 16. p.: 32-32, 23. p.: 52-41, 27. p. 63-43, 35. p.: 85-55

A bajnokság meglepetéscsapata, a Szekszárd behúzódó zónájával meglepte a soproniakat, akik a Parma elleni Euroliga-parádé alkalmával, úgy tűnt ellőtték "muníciójuk" nagy részét. A találkozó első 25 percében a szenzációsan játszó Vukovic vezérletével remekül tartotta magát a Szekszárd, a hazaiaknak a dobás sem ment és nem érezték a ritmust. A harmadik negyed közepére azonban felőrölték ellenfelük ellenállását Baloghék, és az utolsó negyedórában helyenként látványosan, szellemesen kosarazva biztosan nyertek - de a Szekszárdot is dicséret illeti, ha másért nem, hát mert kisebb különbséggel vesztettek a GYSEV ellen, mint tette azt a Parma sztárcsapata. Ami még akkor is szép teljesítmény a tolnaiaktól, ha tudjuk: az Euroligával ellentétben a bajnokságban csak három légióst szerepeltethet a GYSEV.

Farkas Sándor: - Ha azt mondom, hogy szerdán a Parma ellen, és ma a Szekszárd ellen is úgy játszottunk, mint az idei évadban soha - persze ellenkező előjellel - akkor nem járok messze az igazságtól.

Újhelyi Gábor: - Több sebből vérző csapatom, úgy érzem, tisztességgel helytállt.