Egygólos vereséget szenvedett a Ferencváros az osztrák Hypo Niederösterreich otthonában a nőikézilabda-Bajnokok Ligájának C csoportjában.

Női-BL, C csoport, 5. forduló:
Hypo Niederösterreich (osztrák) - Ferencváros 33-32 (21-15)
Magyar góldobók: Farkas 12/7, Siti 5, Pádár I., Kirsner, Mravikova, Lőwy 3-3, Benyáts 2, Tóth T. 1

Negyedóráig hol egyik, hol másik csapat vezetett. 11-11-nél védekezési stílust váltott a Hypo, és ez nagyon meglepte a Ferencvárost. Ráadásul Farkas kétperces kiállítást kapott, a hazaiak pedig sorra dobták góljaikat.A fordulást követően a vendégek hiába próbálkoztak, felzárkóztak ugyan, de egyenlíteni nem sikerült.

Ha a Ferencváros nem hibázott volna sokat az első játékrész hajrájában, akkor már most ünnepelhetné a nyolc közé jutását.

Az állás:
1. Ferrobus Mislata (spanyol) 7 pont/4 mérkőzés
2. Ferencváros 5/5
3. Hypo NÖ 4/5
4. Viborg HK (dán) 2/4

A Viborg-Ferrobus mérkőzést szombaton játsszák. Az FTC az utolsó fordulóban a már biztos negyeddöntős Ferrobust fogadja február 23-án.