Hazai pályán az Orosháza kilenc góllal legyőzte a Kőbányát a férfikézilabda-NB I-ben. Szintén nyert a Dunaferr, a Szeged és a Veszprém.

NB I-es férfikézilabda-mérkőzés
Every Day Orosháza - Kőbánya Rév TSC 33-24 (15-13)
Orosháza, 900 néző
vezette: Cserepes, Jancsó.
Orosháza: Hodik - GÚNYA 4, Németh 3, Dayka 2, ROSTA I. 4, PÁSZTOR 5, AMBRUS
7 (2). Cs.: Vayer (kapus), HARSÁNYI 7 (3), Oláh, Bajusz, Raffai 1, Szepesi. Edző: Buday Ferenc
Kőbánya: Ihász - Gigler, Szabó 2, Molnár 2, Rácz 1, Csányi, Gróf 2. Cs.: Kerekes (kapus), JÓZSA M. 8 (5), Soós 1, SZILÁGYI 4 (1), Székely 2, Kemény 2 (1), Kiss. Edző: ifj. Kiss Szilárd
Kiállítások: 8, ill. 12 perc. Hétméteresek: 6/5, ill. 7/7.
Az eredmény alakulása: 7. perc: 3-0, 10. p.: 6-0, 16. p.: 10-6, 23. p.: 13-10, 34. p.: 18-14, 41. p.: 23-14, 54. p.: 28-21.

Feszült volt a hangulat, ami annak is köszönhető, hogy az első gólra hat percig kellett várni, amikor a sérüléséből felépült Pásztor "pókhálózta ki" a kaput. A hazaiaknak az volt tét, hogy sikerül-e a felsőházban megkapaszkodniuk, a vendégek viszont szeretnének az utolsó helyről elmozdulni. Így aztán a folytatásban sem oldódott a feszültség, noha fokozatosan átvették az irányítást a házigazdák, majd meglódultak, s máris 6-0 volt az állás. Később azonban Józsa Máté is belelendült, amivel felzárkóztak a vendégek. Olyannyira, hogy a szünetben már csak két gól volt a két csapat között.

A szünet után ugyancsak bele lendültek az orosháziak, akik a remek védekezés mellett Ambrus és Németh góljaival fokozatosan elhúztak, a negyvenedik percre kilencgólos előnyre tettek szert. A vendégek erőlködtek, kipróbáltak mindenféle variációt, "bedobták" a cseréket is, de a különbség nem változott a két csapat között. Végül a második félidőben nyújtott jobb teljesítménye révén megérdemelten nyert a hazai csapat.

Buday Ferenc (Orosháza:) "Nagy koncentrálással dolgoztak a mieink a mérkőzésen, átérezték a találkozó fontosságát, kevesebb hibát vétettek, mint korábban, és megérdemelten gyűjtöttük be a számunkra fontos két pontot."

ifj. Kiss Szilárd (Kőbánya) "Ezen az estén egy jobb Orosházától kaptunk ki."