A Dunaferr hazai pályán 7-4-re verte a címvédő Alba Volánt a négy győzelemig tartó jégkorong bajnoki döntő második mérkőzésén. A párharc állása 1-1.

Jégkorong Ob I, döntő, második mérkőzés:
Dunaferr - Alba Volán 7-4 (3-0, 1-4, 3-0)
Balaz (3.), Erdősi (11.), Ladányi (20., 60., 60.), Peterdi (28.), Sándor (56.), illetve Palkovics (22.), Holsan (27.), Orsó (30.), Ocskay (34.)

A hétfői, hosszabbításos vereség után elszántan és eredményesen kezdett a Dunaferr. Egymást követték a szebbnél szebb akciók és a gólok. A második harmadban nagyot változott a játék képe. A hazaiak elfáradtak, a címvédő 12 perc alatt egyenlített. A következő játékrészben egyik csapat sem kockáztatott. Ennek eredményeként alig akadt komoly helyzet. Az 56. percben azután Sándor gyors kiugrásból betalált. A végén a vendégek a kapusuk helyett is mezőnyjátékost küldtek a pályára, de újabb gólokat kaptak.

A harmadik mérkőzést csütörtökön, 18.30-kor rendezik Székesfehérváron.