A legjobb négy közé jutott az FTC nőikézilabda-csapata, miután az idegenbeli egygólos vereség után 25-23-ra legyőzte a lengyel Montex Lublint a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján.

Nőikézilabda-Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó:
Herz-FTC - Montex Lublin (lengyel) 25-23 (13-13)
gól: Farkas 8, Pádár M. 5, Siti 4, Kirsner 3, Pádár I., Mravikova 2-2, Lőwy 1, illetve Puchacz 8, Wlodek 6, Zukiel, Majarek 3-3, Damiecka, Luberecka, Martinenko 1-1
Továbbjutott: a Ferencváros 56-55-ös összesítéssel.

A mérkőzés elején hátrányba került az idegesen kezdő FTC - első gólját 0-2 után Pádár Ildikó dobta a 8. percben -, később viszont fordított (4-3). A lengyelek nem ijedtek meg az egyre gyorsabb hazai támadásoktól, és Puchacz révén visszavették a vezetést.

A folytatásban is fej fej mellett haladtak a csapatok. A forgatókönyv hasonló volt: a magyarok két góllal elhúztak, majd következett az egyenlítés.

A hajrában aztán jobban összpontosított a Ferencváros, feljavult a védekezése, így nagy nehezen sikerült kiharcolni a továbbjutást.