Nagy meglepetés a Kőbánya komlói győzelme, erre senki sem számított, talán még a vendégek sem. A fővárosiak lelkesen, gyorsan kézilabdáztak, és jobban akarták a sikert a hazaiaknál.

Férfikézilabda-NB I, rájátszás a 7-12. helyért:
Komlói Bányász - Rév-Kőbánya 25-28 (13-12)
Komló, 400 néző
vezette: Nagy F., Turóczy
Komló: Mészáros - Kalocsay 7/3, Kékesi, Papp 1, Csopics, Frey T. 9/3, Szilovics. Csere: Pókos (kapus), Harta 5, Tolsztih 3, Dömös, Egri. Edző: Fenyvesi Károly
Kőbánya: IHÁSZ - Székely 1, SZABÓ 5, Molnár 2, JÓZSA M. 7/2, Kemény 2, Cseh 2. Csere: Sárkány (k), Csányi, Gigler, Soós 1, Kiss G., JÓZSA D. 8/3. Edző: Kiss Szilárd
kiállítások: 14, illetve 6 perc
hétméteresek: 10/6, illetve 9/5
az eredmény alakulása: 7. perc: 1-3, 15. perc: 7-4, 28. perc: 10-12, 42.perc: 18-18, 53. perc: 23-23, 58. perc: 24-26.

Fenyvesi Károly: "Itthon voltunk idegenben, mégpedig nagyon. Emellett még gyengén is játszottunk."

Kiss Szilárd: "A szerdai edzésen már éreztem, hogy lesz esélyünk a győzelemre. Harcosságban múltuk felül a Komlót."