A nőikézilabda-bajnokság felsőházi csúcsrangadóján a hazai pályán játszó Győr 17-17-es félidőt követően 34-32-re legyőzte a Herz-FTC-t.

Nőikézilabda-bajnokság, felsőház:
Graboplast-ETO - Herz-FTC 34-32 (17-17)
Győr, 1500 néző
vezette.: Kékes Cs., Kékes P.
gól: Görbicz 11/5, Mehlmann 7, Kindl 6, Lovász 4, Nitescu 3, Vérten 2, Kulcsár 1, illetve Tóth T. 8, Benyáts 5, Farkas 5/2, Mravikova 4, Lőwy 3/3, Pádár I. 3, Kirsner 2, Siti E. 1., Pádár M. 1.
hétméteres: 5/5, ill. 5/5. Kiállítás: 6 és 4 perc

Jobban kezdett a Ferencváros, bár jobbára fej fej mellett haladtak a csapatok, az előny inkább a vendég zöld-fehéreknél volt. Elhúzni azonban nem tudtak, mert az ETO rendre felzárkózott és kiegyenlített. Később felváltva vezettek a csapatok, de jelentős különbségre egyik csapat sem tudott szert tenni.

Szünet után Görbiczék hatalmas iramot diktáltak, és többnyire vezettek is. A Fradi azonban nem hagyta magát, 21-22-nél ismét a kilencedik kerületieknél volt az előny. A győriek 24-24-nél egyenlítettek, majd két perccel a befejezés előtt 33-31 volt az eredmény a győriek javára. Az izgalmas hajrában a Graboplast-ETO megérdemelten szerezte meg a két pontot, ám az igazsághoz tartozik, az FTC a második félidőben néhány erősségét pihentette.