A nőikézilabda-NB I szerdai játéknapján a Pécs az Esztergomot, a Debrecen a Túrkevét, a Győr pedig a Vácot verte hazai pályán, míg a Kőbánya a Vasas, az FTC pedig a Hódmezővásárhely otthonában diadalmaskodott. A férfi bajnokságban óriási meglepetésre a Fotex - időntúli hétméteressel - csak döntetlent ért el Cegléden.

PEAC-Pikker - Esztergom 21-16 (11-8)
Pécs, Lauber Dezső sportcsarnok, 400 néző
vezette: Nagy, Turóczy.
Pécs: JUHÁSZ - KÁRI HORVÁTH 4, Schmidt, SZŰCS 5, Lutz, Kévés 1, Peringer 3. Csere: Savanyú 1, JENŐFI 5, Klász 2/2, Horváth. Edző: Danyi Gábor.
Esztergom: KÖRMÖCZI - Borbás 2, Csernus 1, Sipos, Lánczos, Rábai 1, Vincze 4. Csere: KURUCZ (k), Veszeli 1, PŐCZE 3/2, Káldi 2, Nagy 1, Wolf 1. Edző: Laurencz László.
kiállítás: 2, illetve 4 perc.
hétméteres: 5/2, illetve 2/2.
Az eredmény alakulása:5. perc: 2-0, 15. perc: 3-5, 28. perc: 10-6, 35. perc: 12-8, 37. perc: 12-11, 43. perc: 17-12, 57. perc: 18-16.

Juhász, a pécsiek kapusa bombaformában védett, s ez feldobta a csapattársait, akik szintén jó játékkal rukkoltak ki, és rászolgáltak a győzelemre. A két csapat összesen huszonkét kapufát dobott.

Danyi Gábor (Pécs):"Örülünk a győzelemnek, de a jó játéktól még messze vagyunk."

Laurencz László:"Szétlőttük a kapufákat, mulyaságból jelesre vizsgáztunk."