A magyar nőikézilabda-válogatott öt góllal legyőzte a román csapatot, így az utolsó forduló eredményétől függetlenül megnyerte a győri négyes tornát.

Eredmény:
Magyarország - Románia 31-26 (17-12)
góldobók:
Ferling 6, Mehlmann 4, Kulcsár, Pavlikné, Farkas, Kirsner 3-3, Tóth, Siti E., Pigniczki 2-2, Görbicz, Szrnka, Kindl 1-1, illetve Mihai 6, Bradeanu 4, Gisca, Varzaru, Lazer 3-3, Galca, Bese 2-2, Fedorneac, Senocico, Sirbu 1-1

Bizonytalan nőikézi-kupaidőpontok/sport/csapat/kezilabda/20030327egyidoben.htmlKézilabdahttp://forum.origo.hu/forum?act=show&fid=24100Tippelj!http://www.tippelj.hu/

Az első negyedórában fej-fej mellett haladt a két csapat, többnyire a magyarok vezettek, de a románok mindig egyenlítettek. Ezt követően, egy jól kivédekezett emberhátrány után - Ferling vezérletével - elhúzott a hazai együttes, és a szünetig ötgólos előnyre tett szert.

A folytatásban is jól játszott Mocsai Lajos csapata, már hét találatnyi különbség is volt a két együttes között, a sorozatos cserék miatt azonban végül is némileg felzárkóztak a románok.

A másik mérkőzésen Brazília egyébként 30-26-ra legyőzte a Magyar Ligaválogatottat. A magyarokat az utolsó fordulóban ugyan a brazilok vagy a románok utolérhetik pontszámban, de az egymás elleni összevetésben így is mögöttük végeznek.