Tizenegy forduló után is őrzi veretlenségét a nőikosárlabda NB I-ben a címvédő MiZo-Pécsi VSK, amely ezúttal Zalaegerszegen aratott fölényes, 34 pontos győzelmet.

A sereghajtó ZTE csak a második negyedig bírta az Euroligában is remeklő baranyaiak tempóját. A vendégek legjobbja az utóbbi időben kiváló formát mutató bolgár Branzova volt, aki ezúttal 14 pontig jutott. A zalaiak kudarcukkal még mindig nyeretlenek ebben az idényben.

Sopronban némi meglepetésre az Európa-kupában is érdekelt diósgyőriek csak néhány percig vezettek az újonc hazaiak ellen, akik az első, majd a második negyed végén is előnyben voltak. Térfélcsere után a Foton a 35. percig tartotta magát, ám innentől a vendégcsapat Eördögh (16 pont) és a litván Abromaite (19) találataival a maga javára döntötte el a találkozót. Érdekes, hogy 46-46 után, az utolsó 5 percben a házigazdák három pontjára hússzal válaszolt a DKSK.

Eredmények:
ZTE-Zala Volán - MiZo-Pécsi VSK 49-83 (16-20, 9-22, 13-18, 11-23)
Röhnisch-Foton Sopron - Diósgyőri KSK 49-66 (15-13, 11-12, 16-14, 7-27)
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Euroleasing-Orsi Sopron 64-103 (10-29, 17-21, 23-24, 14-29)
BSE-ESMA - Szeviép-Szeged 66-65 (13-9, 27-20, 14-21, 12-15)