Az eddig veretlenül teljesítő Dunaferr a Győri ETO gárdáját fogadta a férfikézilabda-bajnokságban, és az újvárosiak megsemmisítő, 33-8-as vereséget mértek a nagyon gyenge napot kifogó vendégekre.

A dunaújvárosiak már a mérkőzés első percétől remekeltek és a vendégek szinte lélegzethez sem jutottak. Tóth László együttese mindössze három találatig jutott 30 perc alatt, így már a szünetben borítékolható volt a nagyarányú győzelem.

A második játékrészben sem változott a helyzet és bár a Dunaferr játékosok kicsit visszavettek a tempóból, a siker természetesen egy percig nem forgott veszélyben. Császár Gábor biztos kézzel értékesítette helyzeteit, és egymaga nyolc találatig jutott, azaz ugyanannyiszor talált a kapuba, mint az ellenfél.

férfikézilabda NB I, 5. forduló:
Dunaferr SE - Győri Tento-ETO KC 33-8 (20-3)
Dunaújváros, 800 néző
v.: Mohler (osztrák), Garaos (szlovák)
Dunaferr SE: Császár 8, Vujin 5, Zubai 4, Nagy K., Grebenár, Muja 3-3, Rosta, Sándor Á. 2-2, Kukucka, Széles, Dénes 1-1
Győri Tento-ETO KC: Gamrai 4, Józsa D. 2, Kovács Á., Tomori 1-1
hétméteresek: 3/3 ill. 1/1
kiállítások: 6, ill. 18 perc