Jó első harmadbeli teljesítményének köszönhetően Újpesten is győzni tudott az Alba Volán FeVita jégkorongcsapata, amely az Interliga-, és Borsodi Liga-mérkőzésen 5-3-ra diadalmaskodott.

eredmény
Újpest - Alba Volán FeVita 3-5 (0-3, 2-1, 1-1)
Megyeri út, 400 néző
v.: Iskra (román)
gól: Szajbert (22.), Ladányi (27.), Gergely (48.), illetve Ocskay (5.), Palkovics (9.), Rajz (11.), Gröschl (37.), Buril (54.)
kiállítások: 6, illetve 16 perc

5. perc: Ocskay a kék vonalról tüzelt, a korong megpattanva jutott a kapuba (0-1).
9. perc: Palkovics szúrt bele Svasznek lövésébe (0-2).
11. perc: eredményes centerezés után Rajz 2 méterről szerzett gólt (0-3).
22. perc: egy kapu mögül visszalőtt korongot Szajbert 2 méterről továbbította a hálóba (1-3).
27. perc: Ladányi lövése Budai kapus lába alatt csúszott be (2-3).
37. perc: a volánosok kipasszolták a kapust, Gröschlnek csak az üres ketrecet kellett eltalálnia (2-4).
48. perc: Gergely a palánk mellől, 10 méterről szépségdíjas gólt szerzett (3-4).
54. perc: kapu előtti kavarodás után Buril eszmélt a leghamarabb, és eldöntötte a meccset (3-5).