A horvátok elleni szombati siker után a Team Canada néven szereplő csapatot is legyőzte a magyar jégkorong-válogatott a Pannon GSM-kupán.

Eredmény, 3. forduló:
Magyarország - Team Canada 6-4 (3-1, 2-0, 1-3)
Ocskay (14., 16.), Vas (20.), Peterdi (31.), Benk (38.), Szajbert (48.), illetve Figliomeni (4., 41.), Illijow (54.), Dumonski (59.)

Pat Cortina szövetségi kapitány együttese kissé idegesen kezdett a tengerentúli amatőr bajnok Thunder Bay Bombers ellen, ennek következményeként a rivális gyorsan vezetéshez jutott.

Tíz perc után azonban megnyugodtak a magyarok, és Ocskay Gábor duplájával megfordították az állást, majd Vas Márton is betalált, így kétgólos előnnyel várhatták a második harmadot.

A következő felvonás újabb két hazai találatot hozott, s bár a záró játékrészt a kanadaiak nyerték, a magyarok győzelme egy pillanatig sem forgott veszélyben.