Végig vezetve 97-92-re legyőzte a Zalaegerszeg az Atomerőmű gárdáját a férfikosárlabda-bajnokságban.

férfikosárlabda-bajnokság, 18. forduló:
ZTE KK - Atomerőmű SE 97-92 (29-25, 26-17, 21-22, 21-28)
Zalaegerszeg, 600 néző
v.: Dr. Vígh, Papp, Szilas
legjobb dobók: Hart 37/15, Cseszlai 19/6, Simmons 12/3 illetve Monroe 27, Grizzard 24, Horváth 10, Czigler 10

Nagyon elkapta a fonalat a találkozó elején a hazai együttes, ennek köszönhetően a negyed közepén már tizenkét pont előnyre tettek szert, amit még növelni is tudtak. A folytatásban kicsit megtorpant a ZTE, de a vendégek csak csökkenteni tudták a hátrányukat. A hazaiaknál kiemelkedett Hart, aki az első húsz percben a hátán vitte a csapatot.

A szünet után valamelyest javult a Paks védekezése, és tovább csökkent a Zalaegerszeg előnye. Ekkor Papp játékvezető technikait adott a hazaiak szakvezetőjének, és a kis közjáték a zalaiakat zavarta meg inkább.

Az utolsó negyedben mindent beleadott az Atomerőmű, és a harminchetedik percben sikerült kiegyenlítenie. A hajrában aztán Hart vezérletével a Zalaegerszeg megérdemelt győzelmet aratott az elmúlt év bajnokcsapata ellen.