A címvédő Miami Heat 17 pontos hátrányt ledolgozva nyert 88-86-ra a Utah Jazz ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján.

A házigazda floridai alakulat még a harmadik harmad végén is jelentős, 14 pontos hátrányban volt (60-74), az utolsó szakaszban azonban parádézott, s a 28-12-es részeredménnyel kivívta a győzelmet. A fordításból Antoine Walker vette ki a részét leginkább, aki mind a 13 pontját az utolsó 11 percben szerezte.

A San Antonio Spurs hazai pályán verte magabiztosan a Los Angeles Clipperst, s ezzel sorozatban 13. győzelmét szerezte meg. A Spurs legjobbja Tony Parker volt 25 ponttal, míg Tim Duncan 19 pontot és 9 lepattanót gyűjtött.

Építgeti győzelmi szériáját a Cleveland Cavaliers is, amely ezúttal legnagyobb sztárja, LeBron James nélkül győzött nagyon könnyedén a Sacramento Kings ellen. Az egyaránt 25-25 pontos Sasha Pavlovic és Larry Hughes által vezérelt Cavaliers hatodik meccsét nyerte meg megszakítás nélkül.