Büntetőkkel a bajnok és kupagyőztes Honvéd nyerte a női vízilabdázók Szuperkupáját a Magyar Kupa-második, bajnoki bronzérmes OSC-vel szemben szombat este a Kőér utcai uszodában. A férfiaknál is a Domino-Honvéd diadalmaskodott, a fináléban három góllal bizonyult jobbnak a TEVA-VasasPlaketnél.

Eredmény, nők, Szuperkupa:
Domino-Honvéd-Polo SC - OSC-Cemelog 12-11 (3-2, 0-2, 3-2, 3-3 - ötméteresekkel: 3-2)
a legeredményesebb játékosok:
Györe, Tóth I. 3-3, illetve Pardo 4

Az elején elhúzott 2-0-ra, aztán 3-1-re a Honvéd, némi meglepetésre azonban szívós játékkal előbb kiegyenlített, majd 5-3-ra fordított az OSC, nem kis mértékben a volt válogatott kapus, a szülés után visszatért Sós Ildikó pazar védései jóvoltából.

Aztán 4-6-ról döntetlenre jött fel a bajnokcsapat, majd a negyedik negyed elején 7-6-ra már nála volt az előny. A rivális azonban derekasan küzdött tovább, s az akarásnak nyögés helyett 9-7-es OSC-vezetés lett a vége. Ám a hazai medencében pólózó együttesnek még maradt ereje a válaszra, két ízben is, így a hajrára ismét egál lett, 9-9.

Az izgalmas finisben már csak kimaradt helyzetek akadtak, így következhettek az ötméteresek és a büntetőpárbajban a Honvéd diadalmaskodott.