Kikapott Viborgban, így elbúcsúzott a nemzetközi porondtól a Budapest Bank-FTC a nőikézilabda Bajnokok Ligájában.

Női BL, 6., utolsó forduló, D csoport:
Viborg (dán) - Budapest Bank-FTC 39-30 (20-11)
legjobb góldobók:
Jurack 8, Skov 8, Björdalen 6, Popovic 5, Althaus 5, illetve Juhász G. 9, Zácsik 7, Kovacsicz 4.

A magyar bajnoknak pontot kellett volna szereznie ahhoz, hogy a kvartettben a harmadik helyen végezzen, és így átkerüljön a KEK nyolcaddöntőjébe.

Sok hibával kezdett a vendégcsapat, és a 10. percre 7-3-as hátrányba került. Egy újabb hosszú gólcsend alatt, amikor 12-7-re elhúzott a Viborg, Zsiga Gyula vezetőedző időt kért. Ez azonban nem használt, már a szünetre tetemes lett a különbség.

A folytatásban kétszámjegyűvé vált a dánok előnye (23-13), és ez szinte a lefújásig megmaradt.

A csoport végeredménye:
1. Oltchim Valcea (román) 12 pont
2. Viborg 7
3. Podgorica (montenegrói) 3
4. FTC 2

A Valcea és a Viborg a BL-ben a legjobb nyolc között folytatja, amelynek csoportsorsolását kedden rendezik Bécsben. A Podgorica átkerült a KEK nyolcaddöntőjébe.

Simán nyert a Győri Audi ETO KC a horvát Podravka Koprivnica otthonában, így veretlenül végzett csoportjában az élen.

női BL, 6., utolsó forduló, A csoport:
Podravka Koprivnica (horvát) - Győri Audi ETO KC 33-40 (12-21)

A horvátok csak az első negyedórában voltak méltó ellenfelei a győrieknek, akik a folytatásban simán őrizték jelentős előnyüket, még akkor is, amikor már a cseresor volt a pályán.