A Szeged döntetlenre végzett a Honvéddal a férfivízilabda ob I rájátszásában, a körmérkőzéses szakasz vasárnapi ötödik fordulójában, így a legjobb négy között övé lett a harmadik, a fővárosiaké pedig a negyedik hely. A másik vasárnapi meccsen az Eger csaknem kiütéses győzelmet aratott a Vasas felett.

Rájátszás az 1-4. helyért, 5. forduló:
Szeged-Beton VE - Groupama-Honvéd 10-10 (1-1, 3-3, 2-4, 4-2)
góldobók
: Török, Kayes 3-3, Younger, Kiss Cs., Molnár, Somogyi 1-1, illetve Tóth M. 3, Mátyás, Salamon 2-2, Szivós, Bátori, Jansik 1-1

ZF-Eger - TEVA-Vasas-UNIQA 10-6 (2-0, 2-0, 5-3, 1-3)
góldobók
: Varga II., Hosnyánszky, Biros 2-2, Graham, Kotsidis, Bundschuh, Hegedüs 1-1, illetve Vámos 3, Powers, Katonás, Kovács 1-1

A playoff folytatásában az Eger és a Vasas vív meg a bajnoki aranyéremért, az első meccset a Komjádi uszodában játsszák szombaton, a visszavágót 17-én, kedden Egerben. A Szeged és a Honvéd a bronzéremért küzdhet meg, először szombaton, a Kőér utcában, majd 17-én, kedden a visszavágón, Szegeden.

rájátszás az 5-8. helyért, 5. forduló:
Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP - PVSK-Fűszért 13-6 (3-2, 4-1, 3-2, 3-1)