A Győr izgalmas végjátékban bravúros, 28-26-os győzelmet aratott az előző idényben finalista spanyol Itxako Navarra otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntős csoportjának nyitó fordulójában.

Női BL, középdöntő, I. csoport, 1. forduló:
Itxako Navarra (spanyol) - Győri Audi ETO KC 26-28 (13-14)
Alonso 8/5, Barbosa 7, Pena 5, Fernandez 3, Aguilar 2, Barno 1, illetve Görbicz 10/3, Löke 4, Amorim 3, Hornyák 3, Lekic 3, Radicevic 3, Vérten 2

Kemény védekezéssel nyitott mindkét csapat - amely az előző idényben BL-elődöntőt játszott egymással -, és az első két győri gólra néggyel válaszolt az Itxako. Együtt haladtak az együttesek, ám így is sokat hibáztak a vendégek, végül aztán a szünetre visszavették az előnyt.

A folytatásban már jobban összpontosított Karl Erik Böhn alakulata, és biztosan őrizte a 2-3 gólos vezetését. Két perccel a vége előtt 27-24-re vezetett az ETO, de 30 másodperc alatt két gólt kapott. A magyar bajnok utolsó támadásánál Hornyák büntetőt harcolt ki, amelyet 12 másodperccel a vége előtt Görbicz értékesített.

Amennyiben a Győr jövő vasárnap legyőzi a vereséggel rajtoló dán Midtjyllandot, akkor a címvédő Larvikkal együtt kettészakíthatja a csoportot.