A Győr nőikézilabda-csapata biztosan, 30-25-re győzött a kolozsvári Jolidon vendégeként a Bajnokok Ligája második fordulójában, és továbbra is százszázalékos.

Eredmény, női BL, 2. forduló, B csoport:
Jolidon Cluj (román) - Győri Audi ETO KC 25-30 (13-20)
Senocico 7, Tivadar 4, Dinca 4, Vadineanu 3, Cartas 2, Chintoan 2, Safta 2, Paraschiv 1, illetve Lekic 8, Löke 8, Amorim 3, Görbicz 3, Orbán 3, Rédei-Soós 3, Kovacsics 1, Radicevic 1

Az első játékrészben a győriek látványos támadójátékkal, remek védekezéssel gyorsan elhúztak, és a szünetig hétgólos előnyre tettek szert.

A folytatásban a BL-trófeára törő ETO kissé visszaesett, a hazaiak feltámadtak, és a félidő derekán négy gólra (28-24) megközelítették a vendégeket. Ennek ellenére a győri győzelem egy pillanatig sem forgott veszélyben.

A csoport másik mérkőzését a horvát Koprivnica és a szlovén Krim Ljubljana csatáját vasárnap 17.30 órai kezdéssel játsszák.

Az állás:
1. Győri Audi ETO KC 4/2 mérkőzés
2. Krim Ljubljana 2/1
3. Koprivnica 0 (19-24)
4. Jolidon Cluj 0/2 (52-58)

Az első és második helyezett a középdöntőbe jut, a harmadik átkerül a KEK-be.

Női NB I:
Fehérvár KC - Siófok-Galerius Fürdő 25-28 (12-17)
Veszprém Barabás-Duna Takarék - Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia 33-28 (17-12)
BSE - Kiskunhalas 33-37 (14-18)