A magyar bajnok továbbra is hibátlan a nőikézilabda Bajnokok Ligájában. A Győr ezúttal a Thüringer otthonában nyert fölényesen, miután a második félidőben már 17 góllal is vezetett.

Nőikézilabda Bajnokok Ligája, 3. forduló, A csoport:
Thüringer HC (német) - Győri ETO KC 25-33 (12-20)

A Győr a győzelmével beállította a Hypo BL-rekordját, miután zsinórban tizenötödik csoportmeccsét nyerte meg.

A százszázalékos győriek hamar elhúztak 4-0-ra a német bajnoktól, majd Görbicz Anita góljaival tartották előnyüket, 5-12-nél pedig a Thüringer edzője időt kért. A kétszer is kilencgólos előnyhöz jutó magyarok végül 20-12-re hozták az első félidőt, Görbicz ekkor hét találatnál tartott.

Szünet után két hazai gólra tizenegy győri érkezett, ezzel eldőlt az egyoldalú találkozó (14-31).

A cseréit játszató magyar bajnok a hajrát odaadta az ellenfélnek, így a hazaiak egy szintén 11-2-es rohammal elkerülték a kiütést.