Társoldalunk:

Így játszanak a magyarok a vízilabda-Eb-n

2014.07.12. 16:43

A július 14. és 27. közötti budapesti vízilabda Európa-bajnokság menetrendje.

A magyarok mérkőzéseit az m1 és a Kossuth rádió élőben közvetíti. A DigiSport a többi meccset adja élőben, a magyarok meccseit felvételről. Jegyeket itt lehet online vásárolni.

Július 14., hétfő
Férfiak, 1. forduló
A csoport:
Románia - Grúzia 11-6
Montenegró - Görögország 11-6
Olaszország - Oroszország 13-6
B csoport:
Horvátország - Németország 10-5
Franciaország - Szerbia 5-16
MAGYARORSZÁG - Spanyolország 12-9

Július 15., kedd
Férfiak, 2. forduló
A csoport:
Grúzia - Görögország 6-15
Montenegró - Oroszország 15-7
Olaszország-Románia 9-4
B csoport:
Szerbia - Németország 12-7
Horvátország-Spanyolország 8-8
MAGYARORSZÁG - Franciaország 12-7

Július 16., szerda
Nők, 1. forduló
A csoport:
Nagy-Britannia - Görögország 7-9
MAGYARORSZÁG - Hollandia 11-12
B csoport:
Olaszország - Franciaország 14-4
Oroszország - Spanyolország 10-9

Július 17., csütörtök
Férfiak, 3. forduló:
A csoport:
Olaszország - Grúzia 15-5
Görögország - Oroszország 12-6
Montenegró - Románia 13-8
B csoport:
Franciaország - Horvátország 11-14
Spanyolország - Németország 11-8
MAGYARORSZÁG - Szerbia 8-6

Július 18., péntek
Nők, 2. forduló
A csoport:
Hollandia - Nagy-Britannia 11-5
MAGYARORSZÁG - Görögország 12-7
B csoport:
Franciaország - Spanyolország 4-18
Oroszország - Olaszország 10-13

Július 19., szombat
Férfiak, 4. forduló
A csoport:
Grúzia - Oroszország 13.00
Románia - Görögország 14.30
Olaszország - Montenegró 19.00
B csoport:
Spanyolország - Franciaország 11.30
Horvátország - Szerbia 16.00
MAGYARORSZÁG - Németország 20.30

Július 20., vasárnap
Nők, 3. forduló
A-csoport:
Hollandia-Görögország 14.30
MAGYARORSZÁG - Nagy-Britannia 17.30
B-csoport:
Oroszország-Franciaország 13.00
Olaszország-Spanyolország 16.00

Július 21., hétfő
Férfiak, 5. forduló
A csoport:
Montenegró - Grúzia 11.30
Oroszország - Románia 13.00
Görögország - Olaszország 19.00
B-csoport:
Franciaország - Németország 14.30
Szerbia - Spanyolország 16.00
MAGYARORSZÁG - Horvátország 20.30

Július 22., kedd
Nők, az elődöntőbe jutásért:
A2-B3 16.30
B2-A3 18.00
A 7. helyért:
A4-B4 15.00

Július 23., szerda
Férfiak, az elődöntőbe jutásért:
A2-B3 19.00
A3-B2 20.30
A 9-12. helyért:
A5-B6 16.00
A6-B5 17.30

Július 24., csütörtök
Nők, elődöntő:
A2/B3 - B1 16.30
A3/B2 - A1 18.00
Az 5. helyért: 15.00

Július 25., péntek
Férfiak, elődöntő:
A2/B3 - B1 19.00
A3/B2 - A1 20.30
Helyosztók: 14.30, 16.00
A 11. helyért: 17.30

Július 26., szombat
Férfiak, helyosztók:
a 9. helyért: 10.30
a 7. helyért: 12.00
az 5. helyért: 13.30
Nők:
Bronzmérkőzés: 16.30
Döntő: 18.00

Július 27., vasárnap
Férfiak:
Bronzmérkőzés: 18.30
Döntő: 20.30