A Győr az esélyeknek megfelelően könnyedén, nyolc góllal győzött a Sävehof vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének második fordulójában. A győriek a második helyen állnak csoportjukban, de csak rosszabb gólkülönbségük miatt szorulnak a Buducnost Podgorica mögé.

Női BL, középdöntő, 2. forduló, 2. csoport:
Sävehof (svéd) - Győri Audi ETO KC 18-26 (6-13)

Hazai góllal kezdődött a mérkőzés, de ez volt az utolsó alkalom, hogy a svéd csapat vezetett. A győriek gyorsan átvették az irányítást, és a félidőig fokozatosan léptek el a házigazdáktól. A szünetre hétgólos előnnyel mehettek pihenni.

A második játékrészre már csak az maradt a kérdés, hogy mennyi lesz a két csapat közötti különbség. A Győr a fordulás után nem parádézott, ám így is távol tartotta magától a Sävehofot, amelynek erejéből csak arra futotta, hogy ne nőjön jelentősen a különbség.