Visszavonul a magyar kéziválogatottól az egyik alapember

Albertville, 2017. január 22. Harsányi Gergely, Balogh Zsolt, Zubai Szabolcs, Juhász Ádám, Lékai Máté és Császár Gábor (b-j) ünnepli a magyar csapat 27-25 arányú győzelmét a dán válogatottal szemben a férfi kézilabda világbajnokság 16. fordulójában játszott Magyarország – Dánia mérkőzés végén a franciaországi Albertville-ben 2017. január 22-én. (MTI/EPA/Sebastien Nogier)
Visszavonul a válogatottságtól Zubai Szabolcs, a MOL-Pick Szeged beállója.

A kézilabdázó az M4sport.hu-nak elmondta, a norvégok ellen három góllal elvesztett vb-negyeddöntő után közölte a csapattársakkal, hogy a franciaországi világbajnokság volt az utolsó világversenye.

Zubai Szabolcs (balról a harmadik) a dánok elleni győzelmet még így ünnepelte a vébén Forrás: MTI/EPA/Sebastien Nogier

"Nem volt egyszerű helyzet, most sem az, sok minden kavarog bennem,

Gyönyörű 12-13 évet töltöttem a válogatottban, de sajnos az idő elmúlik" - mondta a 32 éves játékos.

A magyar férfi kézilabda-válogatott várhatóan az Európa-bajnoki selejtezők egyikén fog elköszönni Zubai Szabolcstól.