Legyőzte az Eger a Barcelonetát

Az Eger egy góllal legyőzte a Barceloneta csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája hatodik fordulójában, ezzel a csoportban a negyedikről a harmadik helyre lépett előre.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló, B csoport:
ZF-Eger - Barceloneta (spanyol) 10-9 (4-2, 2-2, 3-2, 1-3)
a magyar csapat gólszerzői: Decker 2, Hosnyánszky 2, Erdélyi 2, Hárai 2, Lőrincz 1, Kovács 1

A két csapat múlt szerdai, barcelonai mérkőzését a hazai együttes 10-6-ra nyerte, ezúttal viszont már az első negyedben kétgólos előnybe került az Eger. Sőt, a második szakaszban volt három (5-2), a harmadikban pedig négy (8-4) találatnyi is a különbség. A negyedik nyolc perc 9-6-ról kezdődött, ez az előny pedig elégnek bizonyult a győzelemhez, még ha a végére egy gól maradt is csak meg.

A csoport állása: 1. Pro Recco (olasz) 18 pont, 2. Jug Dubrovnik (horvát) 11, 3. Eger 9, 4. Barceloneta 8, 5. Hannover (német) 3, 6. Partizan (szerb) 1