Sorozatban harmadszor lett magyar bajnok az UVSE női vízilabdacsapata, miután a döntős párharc harmadik meccsén is győzött a BVSC ellen.

Eredmény, női ob I, döntő, 3. mérkőzés:
UVSE - BVSC-Zugló 12-6 (3-2, 5-1, 3-1, 1-2)
legjobb góldobók: Keszthelyi 3, van der Sloot 2, illetve Leimeter 3
A párharc végeredménye: 3-0, az UVSE javára.

UVSE - Vízilabda

Az edző ismét a vízben, így a Len-Kupa győzelem után a bajnoki címet is megszerezték a lányok! Ezzel pedig harmadszor is bajnok az UVSE! UVSE - BVSC-Zugló Bajnoki döntő 3. mérkőzés 12-6 Szép...

A Tüske uszodában rendezett keddi összecsapáson az idei LEN Kupa-győztes UVSE - amely az előző két döntős meccset egyformán 8-5-re nyerte a vasutascsapat ellen - már az első negyedben magához ragadta a kezdeményezést, a vendégek csak büntetőből tudtak eredményesek lenni.

A második játékrészben Keszthelyi Rita vezérletével hatalmas előnyt alakítottak ki a hazaiak, akik a nagyszünet után sem csökkentették a tempót, így könnyedén nyerték meg a döntő harmadik mérkőzését, és ezzel a bajnoki címet.

Az UVSE minden trófeát besöpört idén Forrás: MTI/Szigetváry Zsolt

Az UVSE kispadján ez volt az utolsó mérkőzése a vezetőedző Áts Bertalannak. Utódja az eddigi másodedző Benczur Márton lesz.